+420 241 740 120

info@labimex.cz

+420 241 740 120

info@labimex.cz

Úvodní strana » Detekce plynu

Detekce plynu

Detekce a monitoring plynů je dnes nedílnou součástí zajištění dostatečné bezpečnosti provozu a vzhledem k potenciálně značné škodě jak na majetku, tak i zdraví, je toto téma stále více aktuální. Detekce a monitoring plynů se neomezuje pouze na průmyslové aplikace, avšak je zásadní i v laboratorních zařízeních (věda/výzkum/lékařství), parkovacích systémech a car parcích, chladírnách a kotelnách.

Firma LABIMEX CZ se tématikou monitoringu a detekce plynů zabývá již více než 20 let a má bohaté zkušenosti jak s přenosnými, tak i s pevnými systémy pro monitoring a detekci plynů, a to jak v prostředí bez nebezpečí výbuchu (BNV), tak v zónách I a II, tedy v ATEX prostředí, které sebou přináší značné nároky na senzory i celé detektory a systém.

Kromě detekce a monitoringu plynů dále firma LABIMEX CZ nabízí komplexní řešení celého bezpečnostního systému spojeného s problematikou úniku / výskytu nebezpečných plynných látek. Od sensoru ideálního pro dané prostředí, přes typ detektoru a ovládací stanici, až
po varovné signalizační prvky, hlásiče a ovládání únikových tras / ventilátorů.

K problematice je přistupováno individuálně a výsledná řešení jsou na klíč pro maximální spokojenost klienta. V tomto ohledu je také firma LABIMEX CZ autorizována pro kalibrace
a pozáruční servis všech nabízených zařízení pro detekci a monitoring plynů.

V základní nabídce může firma LABIMEX CZ poskytnou řešení pro detekci a monitoring následujících plynů:

Semináře Q-LAB 2024

Srdečně Vás zveme na odborné semináře
Q-LAB:

WEATHERING 101

Téma: Problematika odolnosti materiálů a výrobků proti slunečnímu záření a dalším povětrnostním vlivům, testování barevné stálosti výrobků, změny užitných vlastností výrobků po vystavení slunečnímu záření.

Datum: 23.4.2023
Konferenční centrum GreenPoint, Praha

Pozvánka a přihláška zde

CORROSION 101

Téma: Testování korozní odolnosti povrchových úprav a materiálů

Datum: 24.4.2024
Konferenční centrum GreenPoint, Praha

Pozvánka a přihláška zde

 

POZVÁNKA NA AMPER 2024

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, zabezpečení a osvětlení.

19. - 21.3.2024, 9.00 - 17.00 hod
Výstaviště Brno

Najdete nás v hale V, stánek V/5.17

Těšíme se na Vaši návštěvu.